Radnice obvodu Moravská Ostrava a Přívoz

MOBILNI ROZHLAS: www.moap.munipolis.cz

Průvod, bubenická show a workshop skupiny Bum Bum Band

Pěvecké a taneční vystoupení studentů Janáčkovy konzervatoře v Ostravě

Panenky bez tváře – Vzájemné soužití. Volná prohlídka výstavy. Koná se ve spolupráci s kanadskou ambasádou.

Netradiční EKO catering. Ochutnávka jídel připravených z potravin, které lidé obvykle vyhazují, například pesto z mrkvové nati, chipsy z kapří kůže nebo limonáda z jablečných slupek.

Workshopy pro děti – čelenky z papíru, ruční výroba mýdel a tvoření z kávové sedliny s ostravskou skupinou nadšenců NAVZDORY.

Prezentace a projížďky zdarma na elektrokolech od Cargo Bike Daddy

Připraven bude prodejní stánek Gabry a Málinky s ručně vyráběnou eko drogerií a potřebami do domácnosti.

17.45 a 18.45 Komentované prohlídky

Komentovaná prohlídka radnice s výkladem o historii a architektuře budovy. Nutná je rezervace předem na www.ostravskamuzejninoc.cz

18.45 a 19.45 Setkání se starostou Petrem Veselkou v jeho kanceláři

Nutná je rezervace předem na www.ostravskamuzejninoc.cz

Občerstvení si budete moci zakoupit ve stánku Mléčného baru NAPROTI a VÍNOGRAF si pro vás připraví svá lahodná vína.